Location : Home > T > TA205PA5R00J
TA205PA5R00J
Share on FacebookShare on Facebook
TA205PA5R00J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA205PA5R00J RES 5 OHM 5W 5 RADIAL 505700 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA205PA5R00J Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 5ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd