Location : Home > T > TA203PA50R0J
TA203PA50R0J
Share on FacebookShare on Facebook
TA203PA50R0J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA203PA50R0J RES 50 OHM 3W 5 RADIAL 898600 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767161394G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 390K OHM 16SOIC
767161394G CTS Resistor Products 787800 2015+ RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
767161394G CTS Resistor Products 787800 2015+ RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767161394G CTS Resistor Products 897800 NEW RoHS RES ARRAY 390K OHM 15 RES 16SOIC FindCores Electronics Inc.