Location : Home > T > TA203PA1R00J
TA203PA1R00J
Share on FacebookShare on Facebook
TA203PA1R00J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA203PA1R00J RES 1 OHM 3W 5 RADIAL 899500 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA203PA1R00J Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd