Location : Home > T > TA203PA100RJ
TA203PA100RJ
Share on FacebookShare on Facebook
TA203PA100RJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA203PA100RJ RES 100 OHM 3W 5 RADIAL 900300 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA203PA100RJ Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 100ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd