Location : Home > T > TA025PW82R0JE
TA025PW82R0JE
Share on FacebookShare on Facebook
TA025PW82R0JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA025PW82R0JE IN STOCK 36685 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
TA025PW82R0JE RES 82 OHM 25W 5 RADIAL 482500 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TA025PW82R0JE RES 82 OHM 25W 5 RADIAL 1233700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS01A180R0FS70 Resistors Through Hole Resistors RES 180 OHM 1W 1% WW AXIAL