Location : Home > T > TA025PW5R10J
TA025PW5R10J
Share on FacebookShare on Facebook
TA025PW5R10J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA025PW5R10J RES 5.1 OHM 25W 5 RADIAL 899000 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TA025PW5R10J Thick Film Resistors - Through Hole 25watt 5.1ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd