Location : Home > T > TA025PW2R00J
TA025PW2R00J
Share on FacebookShare on Facebook
TA025PW2R00J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA025PW2R00J RES 2 OHM 25W 5 RADIAL 880400 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA025PW2R00J Thick Film Resistors - Through Hole 25watt 2ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd