Location : Home > T > TA025PW20R0J
TA025PW20R0J
Share on FacebookShare on Facebook
TA025PW20R0J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA025PW20R0J RES 20 OHM 25W 5 RADIAL 898500 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TA025PW20R0J Thick Film Resistors - Through Hole 25watt 20ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd