Location : Home > T > T97D476K050N8TSA
T97D476K050N8TSA
Share on FacebookShare on Facebook
T97D476K050N8TSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T97D476K050N8TSA CAP TANT 47UF 50V 10 2917 28000 Vishay Sprague N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
209-3-1-66-4-8-15 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC
209-3-1-66-4-8-15 IC 60100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
209-3-1-66-4-8-15 Sensata Technologies/Airpax 137970 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
209-3-1-66-4-8-15 Sensata Technologies/Airpax 137970 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
209-3-1-66-4-8-15 Sensata Technologies/Airpax 57279 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 15A 240VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com