Location : Home > T > T95X156M010CZSL
T95X156M010CZSL
Share on FacebookShare on Facebook
T95X156M010CZSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95X156M010CZSL CAP TANT 15UF 10V 20 2910 18000 Vishay Sprague N/A N/A Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TPSFH-LC Circuit Protection Accessories FUSEHOLDER 1POS FOR TPL-C