Location : Home > T > T95S475M010HZSL
T95S475M010HZSL
Share on FacebookShare on Facebook
T95S475M010HZSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95S475M010HZSL CAP TANT 4.7UF 10V 20 1507 786100 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95S475M010HZSL CAP TANT 4.7UF 10V 20 1507 1421100 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
35616300029 Circuit Protection Fuses FUSE CERAMIC 6.3A 440VAC 3AB 3AG
35616300029 Littelfuse Inc 57019 2015+ FUSE CERAMIC 6.3A 440VAC 3AB 3AG Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com