Location : Home > T > T95R397K6R3HZAL
T95R397K6R3HZAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R397K6R3HZAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R397K6R3HZAL CAP TANT 390UF 6.3V 10 2824 1423100 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R397K6R3HZAL CAP TANT 390UF 6.3V 10 2824 786800 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R397K6R3HZAL CAP TANT 390UF 6.3V 10 2824 796800 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0034.3119 Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM