Location : Home > T > T95R227M010HSAL
T95R227M010HSAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R227M010HSAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R227M010HSAL CAP TANT 220UF 10V 20 2824 1259300 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R227M010HSAL CAP TANT 220UF 10V 20 2824 599300 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R227M010HSAL CAP TANT 220UF 10V 20 2824 709300 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4400.0619 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC
4400.0619 IC 40370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4400.0619 Schurter Inc 149170 2015+ CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
4400.0619 Schurter Inc 241820 1532+ CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC Alphatek Technology Limited
4400.0619 Schurter Inc 57239 2015+ CIR BRKR THRM 12A 240VAC 48VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com