Location : Home > T > T95R157M020CZAS
T95R157M020CZAS
Share on FacebookShare on Facebook
T95R157M020CZAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R157M020CZAS CAP TANT 150UF 20V 20 2824 579500 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R157M020CZAS CAP TANT 150UF 20V 20 2824 1215800 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0090.0015 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 15A 1KVDC 5AG