Location : Home > T > T95R106M050ESAL
T95R106M050ESAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95R106M050ESAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R106M050ESAL CAP TANT 10UF 50V 20 2824 1247600 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95R106M050ESAL CAP TANT 10UF 50V 20 2824 587600 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R106M050ESAL CAP TANT 10UF 50V 20 2824 697600 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
219-3-1-61-8-8-11 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 11A 480VAC
219-3-1-61-8-8-11 IC 56370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-3-1-61-8-8-11 Sensata Technologies/Airpax 139150 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 11A 480VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
219-3-1-61-8-8-11 Sensata Technologies/Airpax 57379 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 11A 480VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com