Location : Home > T > T95D277M004EZSS
T95D277M004EZSS
Share on FacebookShare on Facebook
T95D277M004EZSS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95D277M004EZSS CAP TANT 270UF 4V 20 2917 697600 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95D277M004EZSS CAP TANT 270UF 4V 20 2917 1342900 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3AB 500 Circuit Protection Fuses FUSE CERM 500MA 250VAC 3AB 3AG