Location : Home > T > T95D157K016EZAL
T95D157K016EZAL
Share on FacebookShare on Facebook
T95D157K016EZAL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95D157K016EZAL CAP TANT 150UF 16V 10 2917 890000 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95D157K016EZAL CAP TANT 150UF 16V 10 2917 1535300 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
30315000131 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 5A 125VAC 63VDC RAD
30315000131 Littelfuse Inc 139600 NEW RoHS FUSE BRD MNT 5A 125VAC 63VDC RAD FindCores Electronics Inc.
30315000131 Littelfuse Inc 231830 1532+ FUSE BRD MNT 5A 125VAC 63VDC RAD Alphatek Technology Limited