Location : Home > T > T95D156K035CZSS
T95D156K035CZSS
Share on FacebookShare on Facebook
T95D156K035CZSS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95D156K035CZSS CAP TANT 15UF 35V 10 2917 682400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95D156K035CZSS CAP TANT 15UF 35V 10 2917 1309400 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3404.2421.11 Circuit Protection Fuses FUSE BRD MNT 3.15A 277VAC 250VDC