Location : Home > T > T95C107M016EZAS
T95C107M016EZAS
Share on FacebookShare on Facebook
T95C107M016EZAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95C107M016EZAS CAP TANT 100UF 16V 20 2812 1326800 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95C107M016EZAS CAP TANT 100UF 16V 20 2812 681500 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
38212000430 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MOUNT 2A 250VAC RAD