Location : Home > T > T95B156M016HZSS
T95B156M016HZSS
Share on FacebookShare on Facebook
T95B156M016HZSS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95B156M016HZSS CAP TANT 15UF 16V 20 1611 1520000 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T95B156M016HZSS CAP TANT 15UF 16V 20 1611 885000 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
219-3-1-62-5-2-20 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC
219-3-1-62-5-2-20 IC 56330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
219-3-1-62-5-2-20 Sensata Technologies/Airpax 138550 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
219-3-1-62-5-2-20 Sensata Technologies/Airpax 138550 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
219-3-1-62-5-2-20 Sensata Technologies/Airpax 57679 2015+ CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277/480VAC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com