Location : Home > T > T86C335K035EASS
T86C335K035EASS
Share on FacebookShare on Facebook
T86C335K035EASS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T86C335K035EASS CAP TANT 3.3UF 35V 10 2312 1237100 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T86C335K035EASS CAP TANT 3.3UF 35V 10 2312 577100 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T86C335K035EASS CAP TANT 3.3UF 35V 10 2312 687100 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC74 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 16UF 450V AXIAL