Location : Home > T > T86C225K025ESAS
T86C225K025ESAS
Share on FacebookShare on Facebook
T86C225K025ESAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T86C225K025ESAS CAP TANT 2.2UF 25V 10 2312 1353700 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T86C225K025ESAS CAP TANT 2.2UF 25V 10 2312 696400 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T86C225K025ESAS CAP TANT 2.2UF 25V 10 2312 706400 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03121 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1.25" FRAY RESIS FR BRDD SLVNG