Location : Home > T > T604-040.0M
T604-040.0M
Share on FacebookShare on Facebook
T604-040.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T604-040.0M OSC VCTCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 57449 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T604-040.0M OSC VCTCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 79150 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-157-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1642710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1642710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 40POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1642710000 Weidmuller 157190 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1642710000 Weidmuller 298990 2016+ TERM BLOCK HDR 40POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com