Location : Home > T > T604-030.72M
T604-030.72M
Share on FacebookShare on Facebook
T604-030.72M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T604-030.72M OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 71850 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T604-030.72M OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 57539 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T604-030.72M OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 62265 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T604-030.72M OSC VCTCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 71850 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325225-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)