Location : Home > T > T604-019.44M
T604-019.44M
Share on FacebookShare on Facebook
T604-019.44M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T604-019.44M OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 139490 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T604-019.44M OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 61865 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T604-019.44M OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 139490 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T604-019.44M OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 57139 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T604-019.44M OSC VCTCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 88310 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
26-8500-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD
26-8500-310C Aries Electronics 146980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Unitronix Electronics Limited
26-8500-310C Aries Electronics 277910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 26POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-027-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-027-10-005101 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-027-10-005101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-027-10-005101 Preci-Dip 288690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-028-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-028-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-028-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-028-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .275 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-028-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1627740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627740000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 18POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1627740000 Weidmuller 156990 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627740000 Weidmuller 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0873810817 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold