Location : Home > T > T602-040.0M
T602-040.0M
Share on FacebookShare on Facebook
T602-040.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T602-040.0M OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 57329 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T602-040.0M OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD 88550 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-246-41-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-246-41-018101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-246-41-018101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-246-41-018101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com