Location : Home > T > T602-030.72M
T602-030.72M
Share on FacebookShare on Facebook
T602-030.72M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T602-030.72M OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 139490 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T602-030.72M OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 61865 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T602-030.72M OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 139490 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T602-030.72M OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 57139 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T602-030.72M OSC TCXO 30.72 MHZ LVCMOS SMD 71550 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-238-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1688810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 17POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688810000 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
124-PLS13009-12 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
339-10-107-40-000000 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 7 (1 x 7) Position Shunt Connector Insulated 0.100" (2.54mm) Tin
339-10-107-40-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157350 2016+ HORIZ SMD JMPR 7POS .100 Unitronix Electronics Limited
339-10-107-40-000000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277910 2016+ HORIZ SMD JMPR 7POS .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-012-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-012-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-012-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 147150 2016+ CONN SPRING CONT 12 POS .137 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-012-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. 299150 2016+ CONN SPRING CONT 12 POS .137 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
280387-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
280387-2 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280387-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HEADER 30POS VERT GOLD .100 Unitronix Electronics Limited
280387-2 TE Connectivity AMP Connectors 297970 2016+ CONN HEADER 30POS VERT GOLD .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432601-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432601-18-0 IC 59340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325342-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
433215-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0460110403 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
0039301162 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold