Location : Home > T > T520D157M008ATE025
T520D157M008ATE025
Share on FacebookShare on Facebook
T520D157M008ATE025 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T520D157M008ATE025 CAP TANT 150UF 8V 20 2917 1545700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825887:P Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825887:P IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SW22 NA008 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRAL WRAP NYLON 3/8" X 25'
SW22 NA008 Alpha Wire Company 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
SW22 NA008 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SW22 NA008 NEW 77330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
875115152007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V SMD