Location : Home > T > T496C105K050AS
T496C105K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T496C105K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T496C105K050AS Original&New 28000 KEMET 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
T496C105K050AS Original&New 20000 KEMET 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
T496C105K050AS CAPACITOR TANT 1.0UF 50V 10 SMD 80,000 Kemet (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T496C105K050AS standard package with RoHS 235790 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T496C105K050AS CAP TANT 1UF 50V 10 2312 1517400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com