Location : Home > T > T495X476M025ASE200
T495X476M025ASE200
Share on FacebookShare on Facebook
T495X476M025ASE200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T495X476M025ASE200 CAP TANT 47UF 25V 20 2917 1507600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T495X476M025ASE200 Tantalum Capacitors - Solid SMD 47.0uF 25volt 20 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com