Location : Home > T > T495X336M025ATE200
T495X336M025ATE200
Share on FacebookShare on Facebook
T495X336M025ATE200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HB336MBFB\HR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 33UF 20% 15V 2214
T95R156M050CZAS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 15UF 50V 20% 2824
T95R156M050CZAS IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T95R156M050CZAS NEW 87710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T95R156M050CZAS Vishay Sprague 1226600 15+ CAP TANT 15UF 50V 20 2824 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA45-ABDBS150C0 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC
TA45-ABDBS150C0 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TA45-ABDBS150C0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TA45-ABDBS150C0 Schurter Inc 147510 2015+ CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TA45-ABDBS150C0 Schurter Inc 57769 2015+ CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T353K226K035AT Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 22UF 35V 10% RADIAL
T353K226K035AT N/A 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T353K226K035AT N/A 86050 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
T353K226K035AT ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LEL1-31965-2-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
0KLK007.TS Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 7A 600VAC/500VDC
3JS 2.5-R TR Circuit Protection Fuses FUSE GLASS 2.5A 350VAC 140VDC