Location : Home > T > T495V227M010ATE150
T495V227M010ATE150
Share on FacebookShare on Facebook
T495V227M010ATE150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T495V227M010ATE150 CAPACITOR TANT 220UF 10V 20 SMD 80,000 Kemet (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T495V227M010ATE150 CAP TANT 220UF 10V 20 2917 1341100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-116 Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
PCM-116 IC 40530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1197883-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR
2-1197883-5 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
170-03038 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPLIT WRAP SLEEV .75"ID BLK
875105142006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD