Location : Home > T > T495C107K016ATE200
T495C107K016ATE200
Share on FacebookShare on Facebook
T495C107K016ATE200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T495C107K016ATE200 s/n 4500 KEMET 16+ stock Fantastic Technologies limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IUGN666-1REC4-61F-10.0-B Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
203-2-2-50-751-4-1-3 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR .75A 32VDC ROCKER
LEGBX1-1-63-20.0-N3-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 20A ROCKER
170M3023 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE SQ 630A 700VAC RECTANGULAR
3833-6 Circuit Protection Fuseholders BUSS FUSEBLOCK
ESDA14V2SC5 Circuit Protection TVS - Diodes TVS DIODE 12VWM SOT23-5
SL08 20002-A Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 20 OHM 25% 2A 9MM