Location : Home > T > T494X156K050AS
T494X156K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T494X156K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494X156K050AS standard package with RoHS 234570 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T494X156K050AS CAP TANT 15UF 50V 10 2917 1505800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T494X156K050AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 50volts 15uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com