Location : Home > T > T494V107K016AS
T494V107K016AS
Share on FacebookShare on Facebook
T494V107K016AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494V107K016AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 100uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T494V107K016AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T494V107K016AS standard package with RoHS 234550 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T494V107K016AS CAP TANT 100UF 16V 10 2917 1348700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com