Location : Home > T > T494T106K010AT
T494T106K010AT
Share on FacebookShare on Facebook
T494T106K010AT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494T106K010AT standard package with RoHS 235190 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-8231H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 18UF 5% 50V AXIAL
M39003/01-5367H Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 10% 100V AXIAL
M39003/01-5367H IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SG27 Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 0.15% 6A 12.7MM