Location : Home > T > T494D107K016AH
T494D107K016AH
Share on FacebookShare on Facebook
T494D107K016AH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494D107K016AH Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 100uF CASE D 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T494D107K016AH CAP TANT 100UF 16V 10 2917 1334300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T494D107K016AH CAP TANT 100UF 16V 10 2917 678300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com