Location : Home > T > T494D106K025AS
T494D106K025AS
Share on FacebookShare on Facebook
T494D106K025AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494D106K025AS standard package with RoHS 235710 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T494D106K025AS CAP TANT 10UF 25V 10 2917 1402600 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T494D106K025AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 25V 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T494D106K025AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk