Location : Home > T > T494C226K016AS
T494C226K016AS
Share on FacebookShare on Facebook
T494C226K016AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494C226K016AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T494C226K016AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T494C226K016AS Original&New 20000 KEMET 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
969793-7 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving TUBING CORRUGATED 42.5MM 50M BLK