Location : Home > T > T494C106K025AT
T494C106K025AT
Share on FacebookShare on Facebook
T494C106K025AT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494C106K025AT 2013+ 80,000 Kemet (VA) 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
T494C106K025AT CAPACITOR TANT 10UF 25V 10 SMD 80,000 Kemet (VA) 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T494C106K025AT SMD 80000 KEMET World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
T494C106K025AT Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3404.2422.11 Circuit Protection Fuses FUSE BOARD MNT 4A 277VAC 250VDC