Location : Home > T > T494B226K006AS
T494B226K006AS
Share on FacebookShare on Facebook
T494B226K006AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T494B226K006AS standard package with RoHS 234950 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T494B226K006AS CAP TANT 22UF 6.3V 10 1411 1514000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T494B226K006AS CAP 22UF 6.3V B CASE 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B-004-00 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDERSLEEVE
B-004-00 TE Connectivity Raychem Cable 140130 NEW RoHS SOLDERSLEEVE FindCores Electronics Co.,Ltd.
865060653010 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 100 UF 20% 50 V