Location : Home > T > T491V107K016AS
T491V107K016AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491V107K016AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491V107K016AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T491V107K016AS standard package with RoHS 234590 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T491V107K016AS CAP TANT 100UF 16V 10 2917 1349200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-22-0 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD