Location : Home > T > T491R106K010AT
T491R106K010AT
Share on FacebookShare on Facebook
T491R106K010AT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491R106K010AT Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T491R106K010AT CAP TANT 10UF 10V 10 0805 1338100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T491R106K010AT CAP TANT 10UF 10V 10 0805 692800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T491R106K010AT CAP TANT 10UF 10V 10 SMD 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SW45 BK002 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving TUBING SPIRAL WRAP BLK 500'
SW45 BK002 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SW45 BK002 NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
170-80150 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 15MM BRAIDED SLEEVING 10M