Location : Home > T > T491B156K010AS-F
T491B156K010AS-F
Share on FacebookShare on Facebook
T491B156K010AS-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491B156K010AS-F Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10V 10 Case 3528-21 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSS2.5 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGLASS 2.5MM BRD SLV WHITE