Location : Home > T > T491A105K016AS
T491A105K016AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491A105K016AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491A105K016AS Original&New 20000 KEMET 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
T491A105K016AS A 110000 KEMET 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
T491A105K016AS Original&New 28000 KEMET 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
T491A105K016AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 16volts 1.0uF 10 Learn More 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-42002 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways SOLID WALL DUCT 4X2
865080645010 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 33 UF 20% 50 V