Location : Home > T > T403045000J0G
T403045000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
T403045000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ30D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W DO204AL
3EZ30D2/TR8 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZV55C27-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 500MW MINIMELF
BZV55C27-TP Micro Commercial Co 8000 2012+ DIODE ZENER 500MW 27V MINIMELF Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZV55C27-TP STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
BZV55C27-TP STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
IRF7317PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 8-SOIC
IRF7317PBF IR 182530 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
IRF7317PBF IR 241520 1538+ MOSFET N+P 20V 5.3A 8-SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRF7317PBF IR 38384 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
IRF7317PBF IRF 10000 2013+ HEXFET¢ç Power MOSFET WLParts Electronics ltd
YK42115030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK42115030J0G Amphenol FCI 147070 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
YK42115030J0G IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK42115030J0G NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RDK82485XXOO Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE RECT 2400V 10000A PUCK
14002-3 Eaton 147250 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 147150 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Unitronix Electronics Limited
14002-3 Eaton 288700 2016+ TERMINAL BLOCK BARRIER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395133407 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
19164-0032 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
19164-0032 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
19164-0032 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
19164-0032 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CA-301 12.0960M-C Crystals and Oscillators Crystals 12.096MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 50 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole Cylindrical Can, Radial
CA-301 12.0960M-C EPSON 57879 2015+ CRYSTAL 12.0960MHZ 18PF T/H Unitronix Electronics Limited
CA-301 12.0960M-C EPSON 77330 2015+ CRYSTAL 12.0960MHZ 18PF T/H RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA-301 12.0960M-C EPSON 77330 2015+ CRYSTAL 12.0960MHZ 18PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CA-301 12.0960M-C Epson Toyocom Corporation 8000 2012+ CRYSTAL 12.0960MHZ 18PF CYL SIMEN Electronics Co.,Ltd
1808802 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1808802 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1808802 Phoenix Contact 146950 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1808802 Phoenix Contact 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282832-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
282832-4 Electronics 27809 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
282832-4 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-796684-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796684-1 TE Connectivity AMP Connectors 157610 2016+ TERM BLOCK RCPT 11POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796684-1 TE Connectivity AMP Connectors 299070 2016+ TERM BLOCK RCPT 11POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282862-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 6 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
282862-6 TE Connectivity AMP Connectors 157340 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 6POS R/A Unitronix Electronics Limited
282862-6 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 6POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com