Location : Home > T > T38147-02-0
T38147-02-0
Share on FacebookShare on Facebook
T38147-02-0 distributors
1N5244B-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 500MW DO35
1N5244B-TR Semiconductor 31275 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N5244B-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
416F2711XCTR Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À10ppm Crystal 6pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2711XCTR CTS-Frequency Controls 139550 NEW RoHS CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2711XCTR CTS-Frequency Controls 41775 1538+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2711XCTR CTS-Frequency Controls 57199 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F2711XCTR CTS-Frequency Controls 98730 2015+ CRYSTAL 27.120 MHZ 6PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0387291515 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
HW07505400J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW07505400J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 508 TB SPR PLU MIDDLE Unitronix Electronics Limited
HW07505400J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW07505400J0G NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1858099 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858099 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1858099 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1858099 Phoenix Contact 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
636M3C040M00000 Crystals and Oscillators Oscillators 40MHz HCMOS, TTL XO (Standard) Oscillator Surface Mount 1.8V 15mA Enable/Disable
636M3C040M00000 CTS-Frequency Controls 139630 NEW RoHS OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD FindCores Electronics Inc.
636M3C040M00000 CTS-Frequency Controls 57279 2015+ OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
636M3C040M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
636M3C040M00000 CTS-Frequency Controls 87970 2015+ OSC XO 40.000MHZ HCMOS TTL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1719244 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
1719244 IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1719244 Phoenix Contact 157410 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1719244 Phoenix Contact 297390 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1751468 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1751468 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1751468 Phoenix Contact 298370 2016+ CONN TERM BLK 2LVL 9POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com