Location : Home > T > T38121-21-0
T38121-21-0
Share on FacebookShare on Facebook
T38121-21-0 distributors
3007042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Gray 12-26 AWG
3007042 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
24-3553-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-3553-10 Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-3553-10 Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-132-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-132-41-007101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-132-41-007101 Preci-Dip 147810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-132-41-007101 Preci-Dip 287870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-126-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-126-41-001101 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-126-41-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-126-41-001101 Preci-Dip 288730 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-086-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0387212225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38362-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38362-14-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38362-14-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1278410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1278410000 Weidmuller 147210 2016+ TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1278410000 Weidmuller 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 36POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395237923 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1231590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)