Location : Home > T > T37170-19-0
T37170-19-0
Share on FacebookShare on Facebook
T37170-19-0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M20-7873446 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
M20-7873446 Harwin Inc. 146950 2016+ 34+34 DIL SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M20-7873446 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-7873446 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-133-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
YK50227230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 27 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK50227230J0G Amphenol FCI 157560 2016+ CONN BARRIER STRP 27CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK50227230J0G IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK50227230J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-322-41-003000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
126-93-322-41-003000 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-322-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-322-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147680 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
126-93-322-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-042-10-143101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-042-10-143101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-042-10-143101 Preci-Dip 146960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T38153-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38153-13-0 IC 41030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38153-13-0 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1485960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1485960000 Weidmuller 147620 2016+ CONN FEMALE PLUG 19POS ORG Unitronix Electronics Limited
1485960000 Weidmuller 297990 2016+ CONN FEMALE PLUG 19POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-87-133-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-133-41-001101 Preci-Dip 157080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1546939-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
45204-600230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
45204-600230 3M 147730 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 4POS Unitronix Electronics Limited
45204-600230 3M 298370 2016+ BOARDMOUNT HEADER .050 4POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com