Location : Home > T > T368D476M035AS
T368D476M035AS
Share on FacebookShare on Facebook
T368D476M035AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T368D476M035AS standard package with RoHS 172250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T368D476M035AS CAP TANT 47UF 35V 20 RADIAL 1329100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T368D476M035AS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 25V 4.7uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T368D476M035AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk